Відповіддю на недотримання журналістських стандартів українськими медіа стане Суспільне мовлення – Тетяна Лебедєва

Про це сказала голова наглядової ради НСТУ Тетяна Лебедєва на заході на тему «Як вберегти професійну журналістику в період глобальних інформаційних викликів», який відбувся 12 вересня 2018 року у Варшаві в рамках щорічної наради ОБСЄ про людський вимір. 

«Виклики, які стоять перед Україною, розповзаються по світу. Нам потрібна адвокація саморегуляції і співрегуляціі, інституалізація стандартів. Створення Суспільного мовлення сприятиме якісній журналістиці. Останні моніторинги показують, що новини НСТУ не мають порушень журналістських стандартів», – сказала вона. 

Варто зазначити, що експерти ГО «Детектор медіа» проводять моніторинги новин «UA: Першого», «Українського радіо» та всіх філій НСТУ. З тим, як на Суспільному дотримуються професійних стандартів, можна ознайомитися тут.

 Нагадаємо, 11 вересня у Варшаві на щорічній нараді ОБСЄ з людського виміру (діяльність організації, пов’язана із правами людини та демократії) українська делегація вимагала від країн ОБСЄ забезпечити право на свободу слова та внести це в резолюцію, а від Росії - звільнити українських журналістів і режисера Олега Сенцова.

Також представники української делегації говорили про якість медіа та фактчекінг випадків порушень свободи словапро ідентифікацію журналістів і що відрізняє журналіста від дезінформатора.

Фото: сайт «Суспільне. Детектор медіа», suspilne.media

comments powered by Disqus