Закриття ERT може мати негативні наслідки для спорту Греції

Панагопулос висловив побоювання за майбутнє легкої атлетики та спорту Греції загалом у зв’язку з нещодавнім рішенням уряду Греції щодо закриття державної компанії суспільного мовлення ERT, яке було прийнято з метою економії коштів.

«Суспільне мовлення завжди стояло на захисті Федерації легкої атлетики, воно було нашим вікном до публіки. Його закриття стало величезним ударом і викликало серйозне занепокоєння в суспільстві. Це просто катастрофа для любительського спорту», – розповів радіостанції SportFM Костас Панагопулос.

Наразі легка атлетика у Греції перебуває у складному становищі та не є спроможною конкурувати з більш популярними видами спорту, такими як футбол і баскетбол. Це пов’язано з тим, що Федерації легкої атлетики постраждала від фінансової кризи в Греції, потрапивши під постійне скорочення бюджетного фінансування.

Нагадаємо, що 11 червня рішенням уряду було припинено мовлення суспільної телерадіокомпанії Греції ERT. Підставою для закриття мовника стало бажання зекономити. За словами прес-секретаря уряду, компанія працювала непрозоро та займалася марнотратством. Після закриття почалися журналістські страйки, мовлення продовжувалося спочатку через сайт ERT, пізніше – на платформах інших телерадіокомпаній. Організація Anonymous влаштувала мовлення через сайт Апеляційного суду Афін. Внаслідок протестів Вищий адміністративний суд Греції прийняв рішення просто скоротити штат і призупинити закриття суспільного мовника до того моменту, коли буде сформовано нову національну телерадіокомпанію.

Джерело: Reuters
 

comments powered by Disqus