У 2015 році «UA:Перший» дивилося більше молоді, а середній час перегляду каналу був вищим, ніж у 2013-му

 

У січні-лютому 2013 року основний внесок у рейтинг телеканалу забезпечили ток-шоу «Шустер live» і трансляції біатлону (в лютому 2013 року «Шустер live» припинило виходити на «UA: Першому», до липня 2013-го виходила програма «Шустер Life. Адреналін»). У травні 2013 року основний внесок у рейтинг телеканалу забезпечив фінал пісенного конкурсу «Євробачення-2013».

Топ-програми «UA:Першого» в 2014 році:

  • лютий – Олімпійські ігри – 2014;
  • березень – повертається «Шустер live» і транслюється до кінця року.Також в ефірі – «Громадське телебачення» до травня;
  • червень-липень – Чемпіонат світу з футболу.

У топі програм «UA:Першого» в 2015 році – фінал «Євробачення-2015», новини, засідання оперативного штабу щодо ситуації на сході України, біатлон.

Довідка:

Дані дослідження ТБ-аудиторії належать ІТК; оператор панелі – Nielsen; моніторинг – «Комунікаційний альянс». Детальніше щодо показників та визначенням цільових аудиторій – у глосарії ІТКhttp://tampanel.com.ua/about/glossary/

Нагадаємо, 21 квітня пленум НСЖУ звернувся до Прем’єр-міністраВолодимира Гройсмана з ініціативою звільнення гендиректора НТКУ Зураба Аласанії.  У зверненні зокрема йдеться про те, що телеканал «UA:Перший»  зараз у центрі реформ, до нього прикута увага громадськості, медіа, європейських експертів, але не глядачів. Доповідач з цього питання секретар НСЖУ Сергій Омельчук зазначив, що у каналу дуже низький рейтинг і за показниками він перемістився з 6-го місця в кінець таблиці.

Юрисконсульт та секретар НСЖУ Тетяна Котюжинська зазначила, що Рада Європи виділила кошти для того, щоб керівництво НТКУ об’їхало регіональні ТРК і вислухало людей, як вони бачать реформу суспільного.

«Вони проїхалися в Харків, Житомир, Дніпропетровськ, Кіровоград. Що люди від них почули? Це питання про майно і звинувачення, які ви погані, як вас всіх треба розігнати. І до цього часу нічого не запропоновано: ні умови конкурсів чи атестацій. Це не те, що Зураба призначили вчора, а це вже два роки. Що стосується звільнень, то на всі ТРК прийшов лист, що треба скоротити від 30-ти до 50%. Тому ми звертаємося до Гройсмана, щоб ініціювати звільнення Зураба Аласанії  у зв’язку з невиконанням трудових обов’язків, зокрема щодо допущення заборгованостей заробітної плати, неналежну реалізацію редакційної політики телекомпанії. Та оголосити прозорий конкурс на цю посаду для проведення реорганізації НТКУ відповідно до закону. Наголошую, що ми прагнемо реформування, а не знищення», – зазначила вона.

Присутні секретарі НСЖУ та члени НСЖУ з правом голосу більшістю голосів (один проти, двоє утрималися) підтримали це звернення із зауваженням.

Сам Зураб Аласанія припускає, що однією з причин спроби змінити керівництво НТКУ може бути бажання приховати можливі факти розкрадання коштів. 

comments powered by Disqus