Суспільне запустило курс англійської, щоб допомогти краще розуміти міжнародні новини

Академія суспільного мовлення запустила навчальні відео з англійської English with Public Media Academy з лексикою, що допомагає розуміти міжнародні новини політики, економіки й суспільства.

Про це повідомив корпоративний сайт Суспільного.

«У сучасному хаосі інформації і подій важливо вміти користуватись першоджерелами. Саме тому ми запускаємо влог English with Public Media Academy. Ми плануємо допомогти тобі краще розуміти новини англійською. Наші випуски складаються з трьох частин: дивимось новини з субтитрами; пояснюємо, що ж означають окремі слова/фрази; перевіряємо свої знання за допомогою тесту», – зазначено на каналі Public Media Academy в YouTube.

Уроки публікуватимуть щотижня на сайті та YouTube-каналі Public Media Academy. Програма розрахована на людей з рівнем Intermediate і вище.

Викладачка Академії суспільного мовлення та ведуча проєкту Ольга Андрієнко, яка має значний досвід викладання англійської для інших медійних організацій, на прикладі реальних новинних сюжетів розбиратиме англійські слова та фрази.

Вона розповіла, що у відео будуть робити акцент не лише на можливі незнайомі слова, але й на ідіоми чи сталі вирази, що використовуються в новинах, їх значення та переклад.

«Основною метою я б все ж таки назвала вміння використовувати набуту лексику в роботі або повсякденному спілкуванні», —сказала Ольга Андрієнко.

Нагадаємо, Академія суспільного мовлення — управління у складі департаменту з управління людськими ресурсами Національної суспільної телерадіокомпанії України, що займається навчанням працівників мовника, а також організовує навчальні та просвітницькі події щодо медіаграмотності для зовнішньої аудиторії у рамках програм корпоративної соціальної відповідальності телерадіокомпанії. 

У листопаді 2020 року Академія суспільного мовлення відкрила другий за ліком хаб, цього разу у Києві.

comments powered by Disqus