Співробітників ЛОТ навчили, як створювати нову версію сайту телеканалу

Разом із Валентином Бугримом тренінг вів старший викладач Науково-навчального центру Прикладної інформатики Національної академії наук України, кібернетик і програміст Костянтин Ткаченко.

Упродовж двох днів, 2-3 грудня 2016 року, менеджери «Луганської регіональної дирекції», адміністратори сайтів, телеведучі, редактори ТБ і РМ, режисери і оператори телебачення і радіо на тренінгу-семінарі ознайомилися з аналітикою сайтів ЛОТ і «Пульс FM», методами побудови web-сайту, з роботою з програмними мовами верстки HTML та CSS 2, побудовою веб-сайту (програмуванням), дізналися про своєрідність і необхідність соціальних мереж, вибір цільової аудиторії, SEO-копірайтингу і контент-наповнення. Також колектив отримав практичні рекомендації щодо нової версії сайту ЛОТ.

«Деякі матеріали на сайті мають низьке відвідування. Сподіваюся, що ви підучити і рейтинги сайтів будуть зростати», – зазначив на початку навчання директор виконавчий філії НТКУ «Луганська регіональна дирекція» Андрій Шаповал.  Інтернет-тренер Костянтин Ткаченко відзначив, що цей семінар специфічний - дійсно технічний. За його словами, не всім легко було освоювати програмування, HTML та CSS 2 та співробітники ЛОТ намагалися і тому багато чому навчилися. 

comments powered by Disqus