«Спільнобачення»: нагальність реалізації проекту – у потребі достовірної інформації

13:20,
11 Серпня 2013
1834

«Спільнобачення»: нагальність реалізації проекту – у потребі достовірної інформації

13:20,
11 Серпня 2013
1834
«Спільнобачення»: нагальність реалізації проекту – у потребі достовірної інформації
Проект громадського онлайн-телебачення «Спільнобачення» почав публікувати на своїй сторінці у facebook відповіді учасників команди про їхнє бачення щодо започаткування та реалізації проекту. Серія матеріалів називатиметься «Пряма мова».

На перше питання: «В чому полягає нагальність реалізації проекту?», – відповіла маркетолог і підприємець Олександра Толмачова.

Пані Толмачова каже, що дуже складно прогнозувати розвиток українського медійного ринку, тому що він існує поза класичними нормами ринку. Зокрема, йдеться про нівеляцію громадянських цінностей, у першу чергу свободи слова.

«У нашій країні йдуть процеси, з якими неможливо примиритися: знецінюються слова, поняття, процеси, громадські інституції, суспільство. Навіть у часи промислової революції вкупі з жовтневою, слова так не змінювали свої смисли. Деякі, до цього цілком безневинні слова  взагалі вийшли з ужитку в пристойному суспільстві. Більшість так званих ЗМІ просто маніпулюють громадською свідомістю по замовленню»– каже Олександра Толмачова.

Проте, оскільки ініціатори проекту вірять і спираються на прошарок свідомого населення країни, вони планують виправити ситуацію – саме з цією метою і створюється «Спільнобачення».

«При нашій командній етичності нам неприємно відповідати на силу  силою, на тупість  тупістю, на агресію  агресією, на прямолінійність  прямим ударом в лоб. Ми не хочемо! Ми відчуватимемо себе дискомфортно, якщо не придумаємо красивий, ефективний шлях вирішення. У суспільстві на сьогодні формується новий тренд  наростання цивільних активностей. Це стає потребою, життєвою необхідністю. Нам потрібна достовірна інформація, поле для дискусій, вироблення рішень, об'єднання зусиль»– зазначає член команди громадського проекту.

Джерело: Спільнобачення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook (на фото ліворуч: О. Толмачова)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду