Симфонічний оркестр Українського радіо презентуватиме Суспільне по областях України

suspilne.media

Про це в інтерв’ю сайту «UA: Суспільне мовлення» розповів  Володимир Шейко.

«Зараз, завдяки Олександру Лієву, виконавчому директору Суспільного мовлення, ми плануємо зробити візитівки НСТУ в областях України за допомогою оркестру. Тобто, хтось слухає Суспільне, а хтось – ні. Але зрештою, всі приходять на наші концерти. А концерт це те, що об’єднує. Ми приваблюємо людей до Суспільного!», – сказав пан Шейко.

Нагадаємо, артисти Заслуженого академічного симфонічного оркестру «Українського радіо» на чолі із художнім керівником, головним диригентом Володимиром Шейком та академічним хором «Українського радіо» (керівник і диригент Юлія Ткач) 21 березня 2018 року відкрили  національний  проект у Тунісі  – Cité de la culture («Культурне місто»). Вони виступили на відкритті Національної туніської опери, яка входить до складу проекту. 

Як писав сайт «Суспільне. Детектор медіа», симфонічний оркестр Українського радіо під керівництвом Володимира Шейка гастролює в 14 країнах світу. В інтерв’ю «Суспільному. Детектор медіа» диригент сказав, що Симфонічний оркестр Українського радіо піднімає рейтинги як суспільного, так і України загалом.

comments powered by Disqus