Швеція інформує населення про нові вимоги ліцензійної плати для глядачів ТБ

Раніше повідомлялося, що, згідного з новим законодавством в Швеції власників персональних комп'ютерів і планшетів зобов'яжуть платити за перегляд телепрограм в інтернеті.

Зараз же управління з питань ліцензування телебачення почало інформаційну кампанію з інформування населення про нові вимоги. Переважно їхня увага звернена саме на власників мобільних пристроїв, а не персональних ПК.

Генеральний директор ліцензійного відділу Карл-Густав Йоханссон (Carl-Gustav Johansson) повідомляє, що від початку інформаційної кампанії вже з’явилися перші надходження від таких користувачів.

Сума ліцензійною платою залишилася незмінною – близько 2000 крон, або 320 доларів на рік.

Наразі за телевізійну ліцензію сплачує до 90% шведських домогосподарств. Але тепер ціль ліцензійного відділу полягає у тому, щоб заохотити до сплати коштів тих користувачів, які не мають телевізора, а переглядають телебачення на інших пристроях.

На негативну оцінку такої ініціативи ліцензійний відділ відповідає тим, що наразі існує потреба у створенні багатьох форматів трансляції програм телебачення. «Цілком можливо, що у людини може не бути телевізора, йому зручно йому дивитися телебачення саме на мобільному телефоні або ПК, наприклад. Ми повинні відреагувати на цю потребу»,  – зауважує Карл-Густав Йоханссон.

Джерело: The Local

comments powered by Disqus