Російське суспільне ТБ встановило собі ціль щодо кількості аудиторії

Концепція Суспільного телебачення Росії почала формуватися вже влітку 2012 року. Зараз визначено, що мовлення матиме чотири шестигодинні блоки з ротацією протягом чотирьох днів. Наповнення формуватимуть як із придбаних в інших мовників програм, так і з контенту власного виробництва.

Джерело видання «Известия» в уряді РФ також повідомило, що, за попередньою оцінкою гендиректора СТБ, до кінця першого року діяльності канал може залучити не менше 1% від частки аудиторії ефірних телеканалів. Ця цифра має потенціал до зростання на 3-4% протягом наступних двох років.

Про склад команди мовника, генеральний директор Суспільного телебачення Анатолій Лисенко каже так: «У мене в блокноті записані два десятки варіантів, але це не означає, що хтось може піти у цю справу. Поки в компанії працює одна людина. Це я».

Зазначимо також, що склад наглядової ради Суспільного телебачення Росії поки не визначено. Цей процес планують розпочати на початку жовтня. Відомо, що до її складу увійдуть семеро людей. Відомо, що на затвердженні складу ради перевага буде надаватися  кандидатам з досвідом роботи в електронних медіа.

ОТР має вийти в ефір у травні 2013 року. Поки невідомо, в яких мережах буде поширюватися його контент. Спочатку канал планувалося запустити на ефірних частотах телеканалу «Звезда», але пізніше від цієї ідеї відмовилися.

Джерело: Известия

comments powered by Disqus