Потураєв вважає, що Суспільне поки не змогло стати потужним медійним гравцем

Про це в інтерв’ю «Детектору медіа» сказав голова парламентського Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв.

«Суспільне поки що не змогло стати потужним медійним гравцем, і це все. Все, що від нас залежить, ми робимо. Силоміць я нікого в ефір Суспільного не зажену, ані як член страткому, ні як голова комітету», – сказав він.

За словами Потураєва,  якби можна було всі комерційні канали закрити років на десять, щоб Суспільне виросло і зміцніло, як свого часу ВВС у Великій Британії, а потім уже повертати приватних мовників в ефір.

«Але ситуація така, яка вона є. Люди не дуже обізнані, тому що воно не є фактором, який впливає на їхнє політичне, чи особисте життя», – зазначив голова комітету.

Він додав, що у Суспільного у 2020 році  залишилося трохи більше 50 % фінансування.

«У такій ситуації 2020-го опинилася практично вся культура і креативні індустрії. Сподіваюся, що наступного року ситуація буде краща», – сказав Микита Потураєв.  

Він також сказав, що хоче перестати ходити на канали, які не дотримуються журналістських стандартів, але продовжуватиме бути гостем на Суспільному, де завжди зважена позиція. 

Нагадаємо, «UA: Перший» увійшов до ТОП-20 телеканалів за аудиторією 18+ (вся Україна).

Додамо, за даними моніторингового звіту Інституту масової інформації за ІІ квартал 2020 року, в новинах «UA: Першого» не знайдено жодного замовного матеріалу

comments powered by Disqus