NPR висвітлюватиме теми расового, етнічного та ідеологічного різноманіття

Основне завдання проекту полягає в приверненні уваги громадськості до питання расового, етнічного та ідеологічного різноманіття. Крім того, корпорація суспільного радіо прагне залучити більшу кількість населення з числа національних та культурних меншин до своєї аудиторії.

В рамках проекту передбачається формування спеціальної команди журналістів: два цифрові спеціалісти, один кореспондент, два репортери та редактор. Всі вони будуть представниками різних рас та національностей.

Ця команда працюватиме над створенням тематичних програм, а також вестиме свій блог на сайті радіокомпанії NPR.org.

Гарі Нелл (Gary Knell), виконавчий директор та президент NPR, зазначає, що такий підхід до формування робочої групи, власне, як і сама тематика програм, слугуватимуть комплексному висвітленню проблеми, що є актуальною в сучасному американському суспільстві. Він також наголошує на тому, що в країні існує велика кількість представників різних видів меншин, які просто не знають про існування національного суспільного радіо, а також про те, що на ньому приділяється багато уваги питанням соціальної рівності.

Нещодавне дослідження аудиторії NPR показало, що 85% слухачів цього радіо – представники європеоїдної раси, тоді як 23% його працівників – журналісти, редактори, продюсери та менеджери, – представники расових або етнічних меншин.

Джерело: The Washington Post

comments powered by Disqus