На «Українському радіо» пообіцяли до 15 січня надіслати призи всім переможцям радіодиктанту національної єдності

Про це сайту «Детектор медіа» сказали у коментарі у департаменті організаційної роботи «Українського радіо».

«Переможці отримають свої  подарунки посилками по "Укрпошті". Кожна посилка включає в себе персональне наповнення, у тому числі сертифікат із запрошенням відвідати екскурсію у телецентрі "Олівець" протягом року. На сертифікаті зазначено контакти для реєстрації на екскурсію»,  – сказала представниця департаменту організаційної роботи.

За її словами, більша половина посилок уже направлена. «Максимальний термін, коли будуть направлені привітання, це 15 січня», – додала вона.

З переможцями, які надіслали радіодиктант електронною поштою і не вказали адреси, куди можна переслати посилку, зв’яжуться також до 15 січня. Під час акції радіодиктанту ведучі не вказували, що під час відправлення листів у конвертах чи електронних листів слід написати поштову адресу, у зв'язку з цим частина переможців цього не зробили. 

Представниця  департаменту організаційної роботи зазначила, що наразі немає статистики, що є переможці за межами України. 

Нагадаємо, 17 грудня кураторка акції Аліна Акуленко в ефірі Першого каналу «Українського радіо» підбила підсумки ХVIII радіодиктанту національної єдності.  На сайті «Українського радіо» було оголошено 311 переможців радіодиктанту національної єдності у 2018 році. Серед є частина людей, які переслали радіодиктанти електронною поштою, не вказавши даних. Також є  переможець, який надіслав електронного листа з Німеччини (місто Юліх). І ще переможцем  стала Інна з Криму, яка надіслала електронного листа, на сьогодні «Укрпошта» на території Криму не працює.  

Паперові та електронні листи з текстом радіодиктанту надійшли з Донецька, Криму, з Великої Британії, ПАР, ОАЕ, Туреччини, Німеччини, Молодови, Іспанії, Італії, Чорногорії, Франції, Лівану, Білорусі, Австралії, Польщі, США та Китаю.

Додамо, 9 листопада, у День української писемності й мови, об 11: 30 відбувся 18-й радіодиктант єдності. Він звучав на хвилях Першого каналу «Українського радіо» і радіо «Культура»,  транслювали наживо на телеканалах в ефірі та на сайтах «UA: Перший», «UA: Крим» і «UA: Культура».

11 листопада на сайті «Українського радіо» опублікували текст радіодиктанту під назвою «Крила України». У диктанті є 164 слова. Автор диктанту: Олександр Авраменко, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка.

comments powered by Disqus