На «Молодості» покажуть фільм каналу «UA: Культура» «Херсонщина на Вулкані»

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Режисери стрічки — Владислав Васильченко й Роман Бондарчук, продюсер — Лук’ян Галкін, який є виконавчим продюсером «UA: Культури».

«Херсонщина на Вулкані» — портрет кількох мешканців віддаленого регіону країни, які стали прототипами героїв ігрового фільму «Вулкан» Романа Бондарчука.

За словами Лук’яна Галкіна, цей проєкт став можливим передусім завдяки відкритості Романа Бондарчука.

«Роман щедро поділився ідеєю зробити документальними героями колоритних непрофесійних акторів «Вулкана». «Херсонщина» мала побачити світ ще 2018-го, однак через недофінансування чекала свого часу цілий рік. Особливо цінно, що за рік Роман не втратив бажання взятися разом із нами за стрічку — моє ж бажання здійснити цей проєкт через перепони лише зросло й зміцніло. Документальний контент є пріоритетним для телеканалу UA: Культура, тож співпраця пліч-о-пліч із Романом та оператором Вадимом Ільковим була для нас і цінним досвідом, і величезним задоволенням», — сказав він.

В анотації фільму йдеться: «Захід України не знає, чим живе Схід, Північ не думає про Південь, а права рука не відає, що творить ліва. Та всі об’єднані відчуттям життя на вулкані, що пробудився. Мешканці віддаленого регіону країни, які стали прототипами героїв ігрового фільму «Вулкан» Романа Бондарчука. Вони мріють про потонулі скарби, співають у сільському хорі, борються з рейдерами та проєктують собі труну — словом, живуть собі нормальним українським життям».

Стрічку зняли 2018 року в містечку Берислав Херсонської області.

Зазначимо, що Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» триватиме з 22 по 30 серпня. Основними локаціями фестивалю стали кінотеатр «Жовтень», Будинок кіно та кінозала під відкритим небом під Аркою Дружби народів. 

З конкурсною та позаконкурсною програмами можна ознайомитися тут і тут

Раніше фестиваль «Молодість» представив новий дизайн, а також назвав членів журі.

Фото: кадр із фільму

comments powered by Disqus