Канадський мовник СВС на межі закриття

Зважаючи на значне скорочення бюджету, канадський суспільний мовник СВС (Canadian Broadcasting Corporation) опинився на межі закриття. Організація була змушена закривати деякі свої канали та звільняти працівників.

В контексті цих подій періодичне видання The National Post провело спеціальне опитування серед своїх читачів, намагаючись з’ясувати, чи відчуває населення потребу в програмах телерадіокомпанії СВС. Аудиторії пропонувалося надіслати в редакцію електронний лист зі ствердною чи заперечною відповіддю на запитання «Чи потрібна СВС Канаді?» та аргументувати свою думку.  


У дослідженні взяли участь читачі з усієї країни – представники як корінного населення, так і іммігрантських спільнот. Проаналізувавши відповіді респондентів, редакція виокремила три панівні думки, які простежувалися у відповідях.

Перша з них полягала у твердженні, що СВС тривалий час була специфічним «клеєм», який об’єднував населення. Люди, які притримувалися цієї думки, зауважували, що мовник не тільки завжди справно інформував громаду, а й сприяв комунікації серед її членів.

Друга думка була негативною та зводилася до того, що канали СВС просто загубилися серед інших більш прогресивних каналів. Так, респонденти у своїх листах писали, що програми мовника почали ставати дедалі  менш інформативними, та й сам він вже не є найавторитетнішим джерелом інформації.

І, нарешті, третя думка полягала у тому, що СВС, безсумнівно, дуже потрібна канадцям, однак кращою, ніж вона є сьогодні. Зокрема, респонденти акцентували на потребі модернізації мовника в тематичному, технічному та професійному аспектах.

Варто зауважити, що остання думка була переважною. Це означає, що СВС потрібно змінюватися відповідно до потреб аудиторії. Проте на це необхідні додаткові кошти, яких сьогодні в мовника немає. 

Джерело: The National Post

comments powered by Disqus