«ГромTV» просить фінансової допомоги

ГромTV

Проект «ГромTV», зареєстрований як інформаційне агентство, було створено за меценатської підтримки екс-майора держохорони Миколи Мельниченка. За словами членів команди, вони також використовували особисті заощадження для фінансування проекту, але у планах було залучення громадськості.

«Громадське телебачення "ГромTV" – неприбуткова організація, якою керує колектив журналістів. Відсутність власника дозволяє нам бути незалежними від політиків і бізнесменів. Саме за це цінують "ГромTV" його глядачі та читачі. Ми щиро вдячні всім, хто вже взяв участь у фінансуванні громадського телебачення. Всім, хто хоче бачити альтернативу в українському медіа-просторі. Ви допомагаєте нам триматися на плаву. Якщо у читача цих рядків теж виникне бажання фінансово підтримати "ГромTV", ви можете це зробити, переказавши гроші. Дякуємо за небайдужість!», – зазначено у зверненні, розміщеному на сайті.

«Ми запрошуємо всіх меценатів, які вірять у суспільне телебачення, не давати нам гроші, а допомагати нам орендою, відрядними. Але відразу всіх попереджаємо, що ніхто музику замовляти не буде. Її буде замовляти народ», – підкреслювали раніше творці проекту в інтерв'ю «Суспільному мовленню».

Джерело: ГромTV

comments powered by Disqus