Двічі на тиждень в телецентрі «Олівець» виступатимуть музичні колективи Українського радіо (відео, доповнено)

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

1 листопада розпочали сезон Тріо бандуристок Українського радіо у складі народної артистки України Тетяни Маломуж, лауреатів міжнародних конкурсів Катерини Коврик та Катерини Шепелюк.

Вхід у телецентр «Олівець» — вільний.

«На Суспільному працює велика команда: і телевізійники, і радійники, і технічний персонал та адміністративні служби, а ще є музиканти! Це талановиті професіонали, творчість і робота яких зачаровує. Ми пишаємося ними і дуже хочемо, щоб країна знала своїх героїв. Після кількох виступів музичних колективів у креативному просторі UA: Hub, позитивних відгуків відвідувачів і працівників стало зрозуміло, що це може стати приємною традицією! Поки що концерти відбуваються щовівторка о 13:00 у холі телецентру "Олівець", але ми плануємо проводити такі події частіше. Наразі програму формуємо, тож коли і хто саме виступатиме, буде відомо трохи пізніше. Окремої платні за ці виступи в компанії не передбачено», – сказала у коментарі «Детектору медіа» координаторка UA: Hub Ірина Жуковська.

Нагадаємо, колективи Українського радіо проводять репетиції та часто виступають у Будинку звукозапису біля метро «Кловська». Окрім, Тріо бандуристок, є ще Симфонічний оркестр (диригент – маестро Володимир Шейко) та  Академічний хор (хоровий диригент – Юлія Ткач) та дитячий хор Українського радіі.

comments powered by Disqus