Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення

10:00,
13 Січня 2012
1478

Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення

10:00,
13 Січня 2012
1478
Американці розповідають, що для них означає суспільне мовлення
Громадська ініціатива «170 млн американців за суспільне мовлення» розпочала нову інтерактивну акцію «Що означає для тебе суспільне мовлення?»

Поборники суспільного мовлення пропонують американцям роздрукувати аркуш з логотипом ініціативи та продовжити вже надруковану фразу «Суспільне телерадіомовлення – це...» назвою улюбленого шоу, іменем ведучого, мультгероя або своїм визначенням суспільного мовлення. Далі необхідно сфотографуватися самому або сфотографувати когось із цим слоганом, викласти у соціальну мережу, а також надіслати окремо організаторам акції.

12 учасників, яких визначить жереб, буде нагороджено призами. Це може бути аудіо- або відео-диск чи навіть dvd-колекція програм від суспільних мовників та інше.

Фото перших учасників вже з’явилися на сторінці 170 Million Americans for Public Broadcasting у Facebook.

«Суспільне мовлення створене для нас»

«Суспільне мовлення – це наша основа»

«Суспільне мовлення – це музика з усього світу»

«170 млн американців за суспільне мовлення» – не залежна від держави ініціатива, що об’єднує понад 400 суспільних теле- та радіостанцій по всій країні, виробників некомерційного медіа-продукту, а також глядачів та слухачів для підтримки  стабільності існуючої системи суспільного мовлення. 170 млн – саме такою є щомісячна аудиторія 368 суспільних теле- та 934 радіоканалів, а також сотень онлайн-сервісів.



Джерело: 170millionamericans

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду