Посольства та Офіс Ради Європи в Україні привітали Чернотицького з обранням на посаду голови правління НСТУ
Посольства та Офіс Ради Європи в Україні привітали Чернотицького з обранням на посаду голови правління НСТУ
Посольство Японії в Україні, Офіс Ради Європи в Україні? посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг та Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен привітали Миколу Чернотицького з обранням на посаду голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.
Привітання поширили на офіційних сторінках представництв у соціальних мережах.
Посольство Японії в Україні також привітало наглядову раду, яка забезпечила чесний та прозорий процес відбору нового керівника. «Ми сподіваємось, що незалежний Суспільний мовник стане міцнішим під новим керівництвом заради демократичного розвитку України», – йдеться у повідомленні.
В Офісі Ради Європи в Україні сподіваються, що НСТУ продовжуватиме надавати неупереджені та збалансовані новини та служитиме джерелом якісної журналістики для всіх груп населення в Україні.
Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг зазначив, що є давнім прихильником реформи Суспільного мовлення в Україні. За його словами, прозорий конкурс на посаду голови правління НСТУ зміцнює демократію та вільні ЗМІ в Україні.
Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен: «Прозорий процес обрання зміцнює незалежне суспільне мовлення і, таким чином, демократичний процес формування громадської думки».
Нагадаємо, 27 квітня наглядова рада НСТУ на конкурсі обрала головою правління Миколу Чернотицького.
У статті «"Цікавий продукт можна зробити навіть із табуретки" Як пройшов конкурс на посаду голови правління Суспільного» Ольга Жук зазначила, що під час відбору Микола Чернотицький хвилювався більше за всіх, Віталій Докаленко — єдиний, хто похвалив програму «UA: Першого» та розвиток «Українського радіо», Оксана Цибуля не стежить за Суспільним, а Андрій Шаповалов хотів розділити відповідальність із наглядовою радою НСТУ.
Фото пресслужби Суспільного мовлення