У приміщенні Суспільного відкрився Veteran Hub

У приміщенні Суспільного відкрився Veteran Hub

13:57,
2 Листопада 2018
9082

У приміщенні Суспільного відкрився Veteran Hub

13:57,
2 Листопада 2018
9082
У приміщенні Суспільного відкрився Veteran Hub
У приміщенні Суспільного відкрився Veteran Hub
На 20-му поверсі телецентру «Олівець» у головному офісі Суспільного по вул. Юрія Іллєнка, 42 (колишня вул. Мельникова) відкрився центр надання послуг ветеранам АТО та їхнім близьким.

Veteran Hub — перший відкритий простір для ветеранів і громадських організацій, які працюють у сфері ветеранських справ, повідомляє прес-служба НСТУ. Veteran Hub поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки та освітню платформу для суспільно важливих заходів.

Цей проект створили фонди Олени Пінчук та Віктора Пінчука, а також громадська організація «Побратими».

У презентації проекту взяли участь голова Veteran Hub Івона Костина, керівники урядових установ, політики, іноземні посли та представники міжнародних організацій. Гості ознайомились із послугами Veteran Hub, його командою та організаціями-резидентами, що працюватимуть у спільному соціальному просторі.

За статистичними даними Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО у Києві проживають 22 549 ветеранів АТО, а в Київській області — 17 671 особа. З них 411 осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни.

Veteran Hub створений задля централізованого надання послуг ветеранам, працівникам сектору безпеки (поліції та рятувальникам), їх рідним та близьким, членам сімей військових, зниклих без вісти, заручників, загиблих, а також підтримки процесу їх інтеграції в цивільне життя.

Veteran Hub об’єднав вісім різних громадських організацій. Вони будуть надавати психосоціальні послуги, зберігаючи власну організаційну та комунікаційну ідентичність. Організації об’єднані в єдиному просторі, аби зробити існуючі послуги більш доступними та зручними для людей з різним досвідом та потребами.

Veteran Hub працюватиме з 10:00 до 22:00 щодня, без вихідних. Для отримання послуг потрібно особисто звернутись до Veteran Hub. Проте вже незабаром з’явиться можливість реєстрації через єдину електронну систему.

Окрім того, у Veteran Hub будуть регулярно відбуватись освітні заходи. У майбутніх планах Veteran Hub відкриття тренувального центру, мобільних офісів в областях та представництв у регіонах.

Фото: suspilne.media

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду