Протестувальники із закритими обличчями і в костюмі мультяшного героя Нулика вимагали відставки Аласанії

Протестувальники із закритими обличчями і в костюмі мультяшного героя Нулика вимагали відставки Аласанії

14:49,
13 Липня 2018
2251

Протестувальники із закритими обличчями і в костюмі мультяшного героя Нулика вимагали відставки Аласанії

14:49,
13 Липня 2018
2251
Протестувальники із закритими обличчями і в костюмі мультяшного героя Нулика вимагали відставки Аласанії
Протестувальники із закритими обличчями і в костюмі мультяшного героя Нулика вимагали відставки Аласанії
Сьогодні, 13 липня, біля телецентру «Олівець» на вул. Мельникова, 42, пройшов костюмований мітинг проти голови правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураба Аласанії.

10 мітингувальників, серед яких вирізнявся учасник у костюмі героя, на ім’я Нулик, із російського анімаційного мультсеріалу, представилися ініціативною групою громадян міста Києва і вимагали вжити заходів для розвитку суспільного телебачення та радіомовлення. Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Майже всі протестувальники затуляли обличчя плакатами й відмовлялися спілкуватися з журналістами UA: Перший. Тільки двоє учасників акції погодилися розповісти, чому прийшли сюди: жінка в костюмі героя мультфільму, яка не захотіла представитися, й чоловік, котрий назвався Василем Петренком. Пан Василь сказав, що про акцію йому повідомила знайома, яка проте, сама не прийшла. Жінка в костюмі героя мультфільму пояснила журналістам, що хоче дивитися якісне телебачення й тому вимагає відставки керівника Суспільного. Як саме це дозволить покращити контент на телеканалі, пояснити вона не змогла», – повідомила прес-служба НСТУ.

Учасники акції стояли з плакатами: «Аласанію у відставку», «Зураб, на що потратив мільярд?», «Аласанія, тебе призначили керувати, а не красти», «Суспільне телебачення не кормушка для Аласанії», «Суспільному телебаченню чесних керівників».

Член правління НСТУ Роман Вінтонів виявив у вимогах протестувальників немало помилок і намагався на це звернути увагу «ініціативної групи». Учасники акції зачитали заяву «до керівництва НТКУ», в якій висловили занепокоєння ситуацією, що склалася на національному суспільному телебаченні. На їхню думку, на Суспільному почалося «занедбання» замість процвітання й громадяни не побачили «підвищення рейтингів НТКУ». У заяві було зазначено, що бюджет Суспільного становить 971 мільйон грн, замість 776 млн грн. «Однак виправлення неточностей не зацікавило нікого з учасників протесту», – сказали у компанії.

Під час акції протесту біля будівлі телерадіокомпанії також перебував журналіст Олег Дейнека, повідомили у НСТУ.

Нагадаємо, це не перша акція протесту під стінами телецентру. Буквально вчора, 12 липня, під головним офісом НСТУ протестували учасники ВО «Свобода». У прес-службі «Свободи» прокоментували сайту «Суспільне. Детектор медіа»: «Акцію біля НСТУ ініціювала Київська міська організація ВО "Свобода" з вимогою не допустити посилення цензури на телебаченні. На пікетуванні були присутні не лише члени партії, але й пересічні кияни, які відгукнулися на заклик свободівців. Люди вийшли не за конкретну телепрограму, а загалом проти впровадження цензури за критику влади».

26 червня 2018 року чоловіки у камуфляжі на камеру телеканалу ZIK вимагали під «Олівцем» припинити показ футболу з Росії.  Як повідомляв «Детектор медіа», матчі фінальної частини Чемпіонату світу з футболу 2018 року ексклюзивно показють на телеканалах «Інтер» і НТН з 14 червня по 15 липня. НСТУ продала права на трансляцію Чемпіонату світу з футболу «Інтеру».

Додамо, НСТУ продала права на трансляцію Чемпіонату світу з футболу-2018, аби не тільки не транслювати подію, що відбувається в країні-агресорі, а й щоб не втратити права на трансляцію Чемпіонату світу-2022.

Фото: suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду