Держкомтелерадіо підготував проект постанови щодо утворення ПАТ «НСТУ»

Держкомтелерадіо підготував проект постанови щодо утворення ПАТ «НСТУ»

12:48,
29 Квітня 2015
3342

Держкомтелерадіо підготував проект постанови щодо утворення ПАТ «НСТУ»

12:48,
29 Квітня 2015
3342
Держкомтелерадіо підготував проект постанови щодо утворення ПАТ «НСТУ»
Держкомтелерадіо підготував проект постанови щодо утворення ПАТ «НСТУ»
На сайті Державного комітету телебачення та радіомовлення України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання утворення публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Проект підготовлено на виконання ухвалених Верховною Радою 19 березня змін до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України», якими передбачається утворення суспільної телерадіокомпанії у формі публічного акціонерного товариства, що належить державі. Про це повідомляє сайт Інституту Медіа Права.

Проектом постанови Кабінету Міністрів України пропонується, зокрема, передати Національну телекомпанію України (НТКУ) в управління Держкомтелерадіо та затвердити Порядок перетворення НТКУ у публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (ПАТ «НСТУ»).

Перетворення НТКУ в ПАТ «НСТУ» здійснюватиметься поетапно. На першому етапі до НТКУ приєднуються усі інші державні телерадіоорганізації та державне підприємство «Українська студія телевізійних фільмів «Укртелефільм». На другому етапі здійснюватиметься перетворення НТКУ в ПАТ «НСТУ».

Для здійснення усіх необхідних заходів з перетворення, Держкомтелерадіо має створити Комісіюз перетворення НТКУ в ПАТ «НСТУ». Також Держкомтелерадіо має, зокрема, затвердити план перетворення НТКУ, прийняти рішення про розміщення акцій, забезпечити подання до Кабміну проекту статуту ПАТ «НСТУ».

Проект також передбачає можливість внесення змін до статуту ПАТ щодо його статутного капіталу, оскільки за умови завершення тимчасової окупації АРК та проведення АТО має бути проведено інвентаризацію та оцінку майна Донецької та Луганської обласних державних телерадіокомпаній, Державної телерадіомовної компанії «Крим», державної організації «Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія».

Як відомо, 7 листопада Кабінет Міністрів України визначив організаційно-правову форму майбутнього суспільного мовника як публічне акціонерне товариство (ПАТ) та доручив Держкомтелерадіо підготувати всі необхідні документи для реєстрації НСТУ як ПАТ.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
http://obozrevatel.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду