ВВС зменшить розмір відступних для своїх топ-менеджерів

Генеральний директор компанії Тоні Холл (Tony Hall) заявив, що ВВС не може залишатися байдужою до критики з боку суспільства та зазначив, що в керівництві компаній визнають необхідність змін.

Він повідомив, що зараз керівництво ВВС консультується з колективом і профспілками з приводу внесення відповідних змін до контрактів топ-менеджерів. «Я впевнений, що ми доб'ємося угоди з усіма, і люди зрозуміють необхідність змін», – заявив Тоні Холл. – «Для мене це принципово, і, до того ж, це відповідає суспільним настроям».

Останнім часом ВВС активно критикували за розміри відступних, виплачених відразу декільком топ-менеджерам, що покинули компанію. За останні два роки компанія виплатила десяти колишнім керівникам близько чотирьох мільйонів фунтів.

Зокрема, попередній генеральний директор ВВС Джордж Ентвістл (George Entwistle) отримав відступні у розмірі 450 тисяч фунтів, хоча він очолював компанію менш п'яти місяців. Компанію після цього звинуватили в тому, що вона «винагороджує невдачі» – Ентвісл був змушений покинути ВВС через скандал із звинуваченнями покійного ведучого Джиммі Севіла в педофілії

Джерело: BBC News

comments powered by Disqus