ВВС опублікувала дані про заробітні плати своїх працівників

Фінансові відомості за четвертий квартал 2012 року були оприлюднені в рамках політики прозорості ВВС, яка у 2009 році почала розповсюджуватися і на дані про заробітні плати та фінансові винагороди працівників.

Зараз кожен бажаючий може отримати цю інформацію, зайшовши на відповідну сторінку електронного ресурсу, де наявні біографічні та фінансові відомості щодо провідних працівників корпорації.

Рівень заробітку цих співробітників є доволі високим, зважаючи на посади, які вони займають.

Так, фінансовий директор ВВС Зарін Патель (Zarin Patel) отримує £337 тис. на рік, з яких £322 тис. – це заробітна плата.

Джордж Ентвістл (George Entwistle), майбутній директор корпорації, а сьогодні – голова відділу BBC Vision, заробляє £285 тис. на рік, з яких заробітна плата складає £270 тис.

У свою чергу, генеральному директору ВВС, яким поки що залишається Марк Томпсон (Mark Thompson), платять £622 тис на рік, з яких £617 - заробітна плата.

В корпорації заявляють, що з 2009 року видатки на персонал зменшилися на 4%. При цьому ВВС акцентує на своїх постійних зусиллях мінімізувати витрати державних коштів, використовуючи їх лише на необхідні цілі.

Джерело / Фото: BBC

comments powered by Disqus