В Азербайджані змінюють закон про суспільне мовлення

Зважаючи на сучасні умови функціонування суспільного ТБ в цій країні, трансформацій зазнали головним чином положення, які стосуються виділення із державного бюджету коштів на його утримання.

Причиною дискусій став той факт, що коли суспільне ТБ в цій країні тільки створювалося, його фінансування за рахунок бюджетних коштів передбачалося лише на початковому етапі. Його планували припинити через певний час, і передбачалося, що компанія буде існувати на кошти від комерційної діяльності та надходжень від абонентської плати. Саме на цьому наголосив під час засідання голова комітету Нізамі Джафаров.

Відповідно до змін, запропонованих до статті 23 Закону «Про суспільне  телебачення і радіомовлення», до фінансових джерел Служби громадського мовлення відтепер офіційно належатимуть і кошти, що виділяються з держбюджету. Наразі точні терміни такої державної допомоги не визначені.

Висловлюючи впевненість у тому, що в майбутньому прибуток можна буде отримувати за рахунок абонентів каналів суспільного мовлення, заступник голови комітету Рафаель Гусейнов підкреслив, що через скрутне фінансове становище мовника це поки що неможливо.  

Джерело: Trend

comments powered by Disqus