Уряд радить ОТР дотримуватися бюджету і шукати спонсорів

Голова президентської ради з прав людини Михайло Федотов направив прем'єр-міністру Дмитру Медвєдєву листа з проханням про додаткову держпідтримку ОТР у зв'язку з його фінансовим дефіцитом. У вівторок він отримав від Мінкомзв'язку офіційну відповідь на це звернення.

«Вважаємо за необхідне АНО "ОТВР" здійснювати свою діяльність у рамках показників фінансового плану, який формується виходячи із зазначених обсягів фінансування з коштів федерального бюджету. Водночас слід активізувати роботу з залучення позабюджетних джерел для фінансування діяльності АНО "ОТВР", як у вигляді передбачених статутом контрактів на розміщення соціальної реклами та спонсорства, так і у вигляді прямих пожертвувань», – йдеться в документі, підписаному заступником іністра зв'язку і масових комунікацій Олексієм Воліним.

У міністерстві нагадують, що в рамках бюджету-2013 для ОТР на 2014 і 2015 роки заплановані 1,5 млрд рублів.

Нагадаємо, що ідею створити в Росії громадське телебачення подав Медведєв. В кінці грудня 2011 року, будучи ще президентом країни, в посланні Федеральним зборам він запропонував розглянути це питання. Телеканал запустили у травні 2013, а вже в липні року гендиректор ОТР Анатолій Лисенко повідомив, що бюджет телеканалу майже вичерпався і шляхів вирішення цієї проблеми поки немає. Голова Росдруку Михайло Сеславінський особисто пожертвував телеканалу 100 тис. рублів, але Лисенко заявив, що ці кошти «не врятують батька російської демократії». Деякі експерти висловлювали думку, що ОТР очікує сумна доля, оскільки у його фінансовій підтримці не зацікавлене ні суспільство, ні влада.

Джерело: РИА Новости

comments powered by Disqus