Суспільне заробило понад 2 млн. на рекламі під час трансляції Олімпійських та Паралімпійських зимових ігор

Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» в інтерв’ю розповіла член правління, відповідальна за розважальний напрям діяльності, Олександра Кольцова.

«1 млн 585 тис. 499,42 грн — за Зимові Олімпійські ігри; 441 тис. 493,00 грн — за Паралімпійські ігри», – сказала пані Кольцова.  

Вона подякувала «комерційному департаменту, що був змушений пізно вийти на ринок, але зробив усе можливе; федераціям, які рекламували суспільного мовника серед своїх партнерів». Серед рекламодавців Олександра Кольцова назвала «Фалькон авто», «Дата груп», «Екмі», «Закваски Віво», «Старком», «Євроламп» та інші.

Нагадаємо, Зимові Олімпійські ігри-2018 пройшли із 9 по 25 лютого в південнокорейському Пхенчхані (Південна Корея). В ефірі «UA: Перший» глядачі побачили змагання з різних видів спорту. Олімпіаду-2018 активно висвітлювали і інші канали Національної суспільної телерадіокомпанії України, зокрема «Українське радіо», «UA: Культура» та філії Суспільного.

Загалом, «UA: Перший» майже 200 годин наживо транслював Олімпійські та Паралімпійські зимові ігри — 2018.

Дванадцяті Зимові Паралімпійські ігри 2018 пройшли з 9 березня по 18 березня у Пхьончхані, Південна Корея. Під час Ігор в «Олівці» діяла фан-зона з кількома локаціями.

Фото: Facebook-сторінка UA: Спорт

comments powered by Disqus