Тимошенко звертається до голови НБУ та прем’єра з пропозицією передати майно каналу БТБ майбутньому СМ

«Хочу подякувати журналісту Отару Довженку, який у своїй публікації на "Українській правді" підняв проблему БТБ і висловив пропозиції щодо її вирішення», – зазначила Юлія Тимошенко.

«Абсолютно очевидно, що в умовах вкрай важкої фінансової ситуації утримувати спеціальний телевізійний канал для висвітлення діяльності Нацбанку є недоречним і навіть аморальним. Натомість на розгляді в парламенті перебуває законопроект про суспільне мовлення, на ухваленні якого я наполягаю. Матеріально-технічна база арбузівської забавки – телеканалу БТБ – якраз стане в нагоді під час розбудови нового громадського мовника», – переконана Юлія Тимошенко.

«Саме тому я звертаюся до Степана Івановича Кубіва і Арсенія Петровича Яценюка з проханням негайно розглянути пропозицію», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляла «Телекритика», нове керівництво Нацбанку обґрунтувало подальше існування та фінансування ТОВ «Банківського телебачення» (канал Національного банку України – БТБ) необхідністю висвітлення діяльності НБУ. Про це йшлося у відповіді голови НБУ Степана Кубіва на звернення народного депутата Миколи Томенка, який запропонував переглянути доцільність існування та фінансування ТОВ «Банківське телебачення» з державного бюджету України.

Джерело: Офіційний сайт ОО «Батьківщина»

comments powered by Disqus