Суспільний мовник Румунії закриває два свої канали

Після підписання нового бюджету корпорації Televiziunea Română на 2012 рік її керівництво чітко встановило обсяги фінансування з різних джерел (з надходженнями від держави включно) в розмірі €48 млн. На думку політиків та керівників TVR, цієї суми цілком повинно вистачити на інформаційну діяльність каналів суспільного мовлення.

Фото: Рaginademedia

Але, зважаючи на те, що загальні збитки корпорації, за словами Клаудіу Сафтоі (Claudiu Saftoiu), директора TVR, складають €145млн, вона повинна знайти додаткові варіанти зменшення своїх витрат.

Раніше вже повідомлялося про те, що мовник вимушений звільнити близько 1000 своїх працівників з метою економії коштів. Ця цифра є доволі показовою, зважаючи на те, що загальна кількість його персоналу складає 3400 осіб.

Тепер корпорація перейшла до інших заходів. Відповідно, зовсім скоро канали TVR Info та TVR Cultural повністю припинять здійснювати мовлення – про це керівництво корпорації вже заявило офіційно.

Televiziunea Română була заснована у 1965 році та сьогодні налічує сім телеканалів, що здійснюють мовлення регіонально. 70% бюджету компанії становлять надходження від реклами та ліцензійний збір. Відповідно, інші 30% – державне фінансування.  

Джерело: Business Review

comments powered by Disqus