Суспільне ТБ Росії не розпочне онлайн-мовлення через фінансові труднощі

12:31,
21 Січня 2013
1421

Суспільне ТБ Росії не розпочне онлайн-мовлення через фінансові труднощі

12:31,
21 Січня 2013
1421
Суспільне ТБ Росії не розпочне онлайн-мовлення через фінансові труднощі
Через фінансові труднощі суспільне телебачення Росії не змогло розпочати мовлення в інтернеті з 17 січня, як це планувалося.

Гендиректор СТР Анатолій Лисенко в інтерв'ю припустив, що інтернет-мовлення каналу розпочнеться ближче до весни. Вихід суспільного мовника в ефір, як і раніше запланований на 19 травня, перенесення запуску поки не планується.

За словами Лисенка, опрацьовується можливість організації збору пожертвувань з громадян на потреби телекомпанії. Сайт проекту інформує, що триває будівництво апаратно-студійного комплексу в «Останкіно» і набір співробітників. Раніше повідомлялося, що на суспільне мовлення держава виділить. 4,5 млрд руб до 2015 р. Зовнішекономбанк виділив на проект кредит в 600 млн руб.

За словами творців Суспільного телебачення Росії, мовлення здебільшого орієнтуватиметься на прямий ефір, без цензури, а формування контенту буде відбуватися за участю глядачів. Основними форматами телеканалу повинні стати новини, аналітичні дискусії у форматі ток-шоу, розвиваючі («розумні») розваги, якісні ігрові, документальні та анімаційні фільми, просвітницькі програми.

Член ради Суспільного телебачення Володимир Соловйов також повідомляє про те, що з початку існування проекту він «отримав один дзвінок і два листи з питанням», чи немає у нього ідей. Журналіст сказав, що не хоче, щоб його ім'я фігурувало у проекті, до якого він непричетний, тому він буде «розбиратися в ситуації, що склалася».

У свою чергу, директор фонду «Громадська експертиза» Ігор Яковенко вважає, що влада втратила інтерес до проекту СТР, який був запропонований «як імітація лібералізації». Яковенко вважає, що, якщо в країні створити дійсно незалежний громадський телеканал, «режим перестане існувати дуже швидко». На канал Russia Today виділяється близько $ 400 млн на рік, так як це «пропагандистське ЗМІ необхідно владі набагато більше, ніж суспільне мовлення», додав Яковенко.

Джерело: Ведомости

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
itogi
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду