Содель і Сніцарчук віддадуть відсуджені гроші на доброчинність і на громадське ТБ

«Ми хочемо зробити з Владиславом оголошення про те, що ми отримаємо моральну сатисфакцію, роблячи добрі вчинки. Тому вся ця сума буде спрямована на добрі вчинки. Одна частина грошей буде спрямована музиканту, який все літо пролежав у комі. Друга частина коштів буде направлена на розвиток громадського телебачення», – сказала пані Сніцарчук.

Нагадаємо, сьогодні, 2 вересня, Шевченківський районний суд міста Києва затвердив мирову угоду та засудив Вадима Тітушка до двох років умовного покарання за хуліганські дії, вчинені стосовно журналістів 18 травня на мітингу опозиції. Інших обвинувачених Сергія Приходька та Михайла Пшука засуджено до 1,5 років умовного покарання.

Суддя Лариса Радуцька постановила стягнути із засуджених на користь постраждалої журналістки Ольги Сніцарчук майнову шкоду в розмірі 707 грн 20 коп, а на користь постраждалого фотокореспондента Владислава Соделя – 1613 грн. Крім того, за рішенням суду Тітушко має виплатити обом постраждалим по 11 тис. грн компенсації за моральну шкоду, а Пшук і Приходько солідарно – по 4 тис. грн.

Четвертий обвинувачений у нападі мирової угоди не підписав, засідання суду в його справі продовжиться 13 вересня.

Джерело: УНІАН

comments powered by Disqus