Словенська RTV вимушена звільнити близько 400 працівників

Вчора урядом країни було прийняте рішення зменшити ліцензійну плату за перегляд програм Radiotelevizija Slovenija для громадян. Про це пресі повідомив генеральний директор корпорації Марко Філлі (Marko Filli).

Марко Філлі / Фото: siol

За його словами, політики аргументують свої дії бажанням зробити суспільне мовлення країни більш доступним для аудиторії. Однак, як зазначає він, такі наміри слід супроводжувати відповідними компенсаціями в бюджет корпорації з інших джерел. У свою чергу, уряд на даний момент здійснювати таких не планує.

Точна сума, яку відтепер отримуватиме RTV від глядачів, не вказується, але, зважаючи на масові звільнення, її недостатньо для стабільного функціонування мовника.

Так, через фактичне зменшення надходжень у бюджет, мовнику доведеться звільнити від 300 до 400 своїх працівників.      

Раніше вже повідомлялося про те, що, згідно з поправками, внесеними до законодавства, з початку літа RTV заборонили транслювати програми комерційного спрямування.

Ці зміни були націлені на покращення контенту мовника та збільшення кількості соціально орієнтованих телепрограм у його ефірі. Проте також негативно вплинули на бюджет Radiotelevizija Slovenija

Джерело: Slovenska Tiskovna Agencija 

comments powered by Disqus