Польська TVP витратить $15 млн. на трансляцію Євро-2012

Під час зустрічі з журналістами Браун відзначив: інформація про збитковість TVP, яка з’являлася останнім часом, не відповідає дійсності. За одинадцять місяців 2011 року чистий прибуток телекомпанії склав 15 млн. злотих ($4,5 млн.).

Однак у 2012 році на TVP чекають «особливі витрати», повя’зані із трансляцією Євро-2012 (50 млн. злотих/$15 млн.) та Олімпійських ігор у Лондоні.

На TVP також чекають витрати у з’язку з  переходом  на цифрове наземне мовлення: цей рік стане перехідним, оскільки розпочне передаватися як  цифровий, так  і аналоговий сигнали.

Браун  також  повідомив  декілька новин  щодо весняного сезону  TVP. Зокрема, на каналах TVP2 та TVP2 з’являться нові програми, пов’язані з Євро-2012.

Президент TVP розповідає, що телекомпанія звернулася до прем’єр-міністра з  проханням  надання  дотації у розмірі 80 млн. злотих ($23,9 млн.) для покриття витрат, пов’язаних з Євро-2012 і  переходом на цифровий сигнал.

«Євро-2012 і перехід на цифровий сигнал є  державними завданнями. TVP не має можливості компенсувати пов’язані з цим витрати доходами від реклами», – відзначив Браун.

Водночас Юліуш Браун запевнив, що у 2012 році в телекомпанії не   передбачаються скорочення штату. Сьогодні у TVP працює близько 3,8 тис. працівників.

За матеріалами Wiadamości Onet

comments powered by Disqus