ОТР обіцяє вчасно погасити кредит від «Внешэкономбанка»

Як повідомив генеральний директор телеканалу Анатолій Лисенко, гроші можуть надійти на рахунок ОТР протягом місяця-півтора. Він зазначив, що кредитних коштів має вистачити до кінця року.

У свою чергу заступник голови Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ Олексій Волін повідомив агентству ИТАР-ТАСС, що «мова, наскільки відомо, дійсно йде про 300 млн рублів, але точні відсотки, терміни кредиту – все це стане відомо, коли вже буде укладено договір».

«Це абсолютно ринкова історія, коли виникає касовий розрив, то кошти позичаються у банку. Якщо говорити про суспільне телебачення Росії, то у нього гарна кредитна історія, тому що перший кредит, який воно отримувало на запуск, був достроково погашений», – зазначив Волін.

«Ми сподіваємося, що два суб'єкта ринку у вигляді телеканалу і банку знайдуть спосіб отримання грошей для того, щоб перекрити касовий розрив, який виникне до кінця цього і на початку наступного року. Найголовніше, що телеканал тепер може існувати виходячи з нормального розвитку сітки, а не із скромних можливостей, на які він був приречений, якби не надійшли гроші», – сказав Волін.

Раніше генеральний директор телеканалу Анатолій Лисенко повідомив, що бюджет ОТР майже повністю вичерпався.

«Легенда про те, що канал може існувати на пожертвування, не виправдала себе», – прокоментував він ситуацію.

На період запуску ОТР державою було виділено 1,5 млрд рублів. Телеканал почав мовлення 19 травня 2013. Передбачалося, що надалі він буде існувати на гроші громадських фондів.

Джерело: ИТАР-ТАСС

comments powered by Disqus