Корпорація суспільного мовлення США підтримує міжнародну журналістику

Національне суспільне радіо NPR (National Public Radio) США отримало грант у розмірі $500 тис. від американської Корпорації суспільного мовлення (Corporation for Public Broadcasting – CPB) на підтримку своїх бюро в Єрусалимі, Каїрі, Бейруті, Шанхаї та Пекіні.

«Ще ніколи місія ЗМІ з надання американському народові інформації, яка є необхідною для розуміння світу довкола них, не була такою важливою», – сказала президент та генеральний директор NPR Патриція Харрісон (Patricia Harrison). «Створення справжньої журналістики є основним завданням для суспільних мовників. Ми пишаємося можливістю підтримати міжнародних журналістів компанії NPR. Серед них багато жінок, і навіть вони піддають себе небезпеці, намагаючись здобути інформацію, яка допомагає нам зрозуміти справжню ситуацію».

«Цей грант ми отримали в найдоречніший час, адже саме цього року нами було зроблено значні інвестиції в іноземне інформаційне покриття, – зазначив виконавчий директор NPR Гері Кнелл (Gery Knell). – Наші міжнародні журналісти варті того: щодня вони стикаються зі складними ситуаціями, але завжди доносять до нас важливі новини».

Джерело: All Access

comments powered by Disqus