Іспанська TVE не платитиме своїм працівникам

Крістобаль Монтро (Cristobal Montoro), міністр фінансів країни,  аргументував свою заяву тим, що сьогодні більшість суспільних мовників Європи переживають не найкращі часи. Тому незначна затримка коштів не стане чимось надзвичайним.

Експерти зазначають, що такі заходи матимуть негативний вплив на якість програм мовника, зважаючи на те, що у листопаді минулого року фінансування TVE (Televisión Española) і так було зменшене на €240 млн.

Крістобаль Монтро пояснює свої слова тим, що, засновуючи приватну компанію, власник платить своїм працівникам зарплати з коштів, отриманих від споживачів своїх товарів та послуг. Але він акцентує на відмінності між цим механізмом та тим, що використовується на державному телебаченні. Адже сьогодні в Іспанії існує фіксована низька плата за ліцензію на перегляд програм державного мовника. Цього, за словами, міністра фінансів, недостатньо для задоволення всіх фінансових потреб компанії. І тому, коли в країні виникають економічні труднощі, затримка заробітної плати –  це не найгірше, що може статися з державним мовником.    

Джерело: Rapid TV News

comments powered by Disqus