Голова Росдруку пожертвував ОТР 100 тис. рублів

Як пояснили в агентстві, з квітня 2013 глядачі пожертвували на розвиток ОТР всього 50600 рублів, тому Михайло Сеславінський вирішив особисто подати приклад громадянам Росії і «зробити внесок у розвиток громадського телебачення».

«А також це було зроблено почасти в якості компенсації відчуття власної провини у недостатньо ефективному лобіюванні виділення коштів для ОТР з федерального бюджету», – процитувала прес-служба Росдруку слова Сеславінського.

Громадське телебачення Росії було створено указом президента Дмитра Медведєва в квітні 2012 року і вийшло в ефір у травні 2013 року. Основне фінансування ОТР поки надходить з державного бюджету. Спочатку передбачалося, що держава допоможе телеканалу із запуском і буде фінансувати його тільки на початковому етапі. На запуск ОТР було виділено 1,5 млрд рублів. Надалі ж канал повинен був існувати на відсотки від цільового капіталу, зібраного з пожертвувань. Для виділення річного бюджету в розмірі 1 млрд рублів, цільовий капітал повинен становити 20 млрд.

Джерело: Лента.ру

comments powered by Disqus