Дефіцит пенсійного фонду ВВС збільшився до £2,6 млрд

Як правило, пенсійні фонди організацій можуть захистити себе від падіння врожайності завдяки інвестуванню в облігації, придбанню відсоткових ставок та інфляційним торгово-фінансовим обмінам активами з банками (свопам). Такі операції розраховані на те, щоб забезпечити стабільні позиції фондові.

Однак, коли схема пенсійного фонду функціонує з дефіцитом, йому потрібно заробляти гроші набагато швидше ніж ростуть зобов’язання перед піклувальниками.

Саме така ситуація сталася з пенсійним фондом ВВС протягом останніх 12 місяців. Незважаючи на зростання портфеля фонду з £8,9 млрд до £9,3 млрд, його зобов’язання збільшилися з £10,3 млрд до £11,9 млрд.

Білл Метьюс (Bill Matthews), голова пенсійного фонду ВВС, зазначає, що піклувальники сильно розчаровані економічними змінами, що призвели до актуальної фінансової ситуації. Адже ці зміни зробили схему ринкових відносин спонсорів та піклувальників ВВС доволі складною.

Фото: Newshopper

Проте фінансовий директор корпорації ВВС Зарін Патель (Zarin Patel) вважає, що робити висновки зарано. У блозі на сайті ВВС вона прокоментувала цю ситуацію так. «Важливо зазначити, що це лише тимчасова перевірка фінансування, а не повна його оцінка. Наступний звіт буде представлено в 2013 році, і тоді вже в разі необхідності ми узгодимо новий графік внесків для подолання будь-якого дефіциту».

Джерело: Financial News, BBC

comments powered by Disqus