Благодійний фонд підтримки створення суспільного мовлення з 2014 року отримав понад півтора мільйони доларів (ЗВІТ)

Про це йдеться у звіті БФ, наданому засновникам керівницею Фонду Нелею Чернишук.

За її словами, грантова допомога та благодійна допомога з інших джерел(внески фізичних та юридичних осіб) дали можливість охопити такі три напрями діяльності з розбудови СМ:

  1. Комплексна підтримка СМ (експертна допомога, дослідження, промо, тренінги, консультації.
  2. Технічне оновлення (придбання телевізійної техніки)
  3. Створення контенту (включаючи власне створення програм, оренду обладнання для трансляцій, програмне забезпечення, облаштування та дизайн студій тощо)

Загалом за роки роботи залучено іноземних грантів:  $1 524 906,80.  Додатково, від фізичних та юридичних осіб (Україна) отримано та передано  НТКУ (т.ч. у вигляді матеріально-технічного забезпечення) для покращення матеріально - технічної бази – $135 330:  обладнання та витратні матеріали для  забезпечення телевізійного виробничого процесу, включаючи як професійне обладнання, так і придбання хард-дисків, дизайн студій, обслуговування автотранспорту, що виїздить на зйомки; забезпечення канцтоварами та організацію кава-брейків для учасників тренінгів; а також будівельні та інші матеріали для поточного ремонту будівлі та обладнання,  зокрема системи кондиціонування, проведення заходів щодо мінімізації втрат тепла тощо.

Серед ключових партнерів БФ зазначені: Рада Європи; ВВС Media Action;Інтерньюс Нетворк /США; Deutsche Welle Akademie; Фонд Розвитку ЗМІ/Посольство США; ЮНІСЕФ; Європейський фонд на підтримку демократії; NIRAS-MyMedia.

Найбільше коштів виділялося на створення контенту, а саме, понад 1 млн доларів. За підтримки донорів були створені зокрема такі проекти, як молодіжний веб-серіал «5 баксів.net», «Дебати Про», «Перша шпальта» та інші.

Детальніше зі звітом можна ознайомитися з презентації.

comments powered by Disqus