ТРК «Буковина» запустила новий сайт

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомила заступник директора виконавчого з творчих питань «Чернівецької регіональної дирекції» Олеся Жук.

«Сучасний інтерфейс, можливість оперативно оновлювати інформацію, стильність та простота у використанні – ось основні  переваги нового сайту ТРК «Буковина». Переконані, що і нова адреса: www. bukovyna.tv сподобається і запам’ятається усім», – сказала вона.

За  словами Олесі Жук, на сайті легко знайти найсвіжішу інформацію про події,що відбуваються на Буковині, репортажі з місця події, коментарі фахівців, думки буковинців, життєві історії та щоденні проблеми міст та сіл Чернівецької області.

На сайті є рубрики «Головна», «Відео», «Телерадіопроекти», «Новини», «Реклама та послуги».

У рубриці «Новини» можна обрати тематику: «Події», «Суспільство», «Політика/Влада», «Культура», «Спорт», «Відео», «Архів».

«Одним кліком на вкладку «Головна» (прямий ефір) ви стаєте одразу глядачем телеканалу «Буковина» і його он-лайн трансляції чи слухачем нашого радіо. Скориставшись календариком, розміщеним на цій сторінці та обравши улюблену телепрограму за назвою, впродовж 14 календарних днів ви можете її завантажити та переглянути у зручний для вас час», – зазначила вона.  

Також у рубриці «Головна» можна знайти історію буковинського телебачення та радіо та все про ТРК «Буковина»: контакти, нагороди, які здобували співробітники телерадіокомпанії за останній рік і фотогалерею, де зафіксоване життя колективу.

У рубриці «Відео» можнапереглянути як найсвіжіші публікації відеоконтенту, так і весь перелік телевізійного контенту за уподобаними назвами.

«За допомогою вкладки «Телерадіопроекти» ви потрапляєте до підпункту меню, за яким можна ознайомитись з телевізійними, радійними чи румуномовними  проектами Філії НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція». А ще, ви можете легко перейти і на новий сайт  радіо «Буковина» - www.radiobuk.com.ua», – порадила Олеся Жук.

На сайті розміщена коротка інформація на toollbar,  графічне зображання поточних погодних показників  та телепроект ТРК «Буковина» - «Погода».

З будь-якої вкладки можна легко повернутись на головну сторінку, натиснувши на логотип «Буковина» або пункт основного меню «Головна».

«Відвідувачам сайту bukovyna.tv ми пропонуємо відео анонси телевізійних програм, які готує колектив ТРК «Буковина» та анонси подій, що відбуватимуться у нашому краї. А ще до ваших послуг інформація про хід створення суспільного мовлення в Україні, офіційні документи та наші вакансії», – додала Олеся Жук.

Новинами та іншими матеріалами сайту ТРК «Буковини» можна ділитись у соціальних мережах, а також залишити повідомлення чи опублікувати власний коментар. Окрім того, на сайті можна шукати інформацію за тегами.

Сайт орієнтований і на користувачів мобільних телефонів, інтерфейс  http://bukovyna.tv/ автоматично адаптовує дизайн сайту до розміру екрана телефонів чи планшетів.

comments powered by Disqus