Суспільний мовник Грузії став партнером Google

За словами Бердзенішвілі, в рамках партнерського договору, GPB матиме два канали на Youtube, а в разі пошуку грузинського продукту в пошуковій системі Google пріоритет буде відданий відеоматеріалам, розміщеним громадським мовником.

Технічний продюсер GPB Іраклій Чеішвілі сказав, що, згідно з оформленим договором, у мовника є можливість розміщувати на Youtube відеоматеріал необмеженої тривалості та обсягу.

«Авторські права на розміщений матеріал належать нам. Якщо хто-небудь закачає наш продукт, Google видасть попередження про порушення авторських прав. Крім цього, Youtube визначатиме швидкість інтернету користувача і пропонуватиме відео оптимальної для неї якості», – розповів Чеішвілі.

За його словами, передачі, які записуються у форматі HD, до теперішнього часу було неможливо показати глядачам у високій якості, а за допомогою Youtube згодом стане можливо підвищити якість відео на сайті мовника.

«Мовнику, як і всім іншим партнерам Google, нараховуватиметься відсоток від прибутку від іноземної реклами, розміщеної на сторінці Youtube», – зазначила Тіко Бердзенішвілі.

За словами Бердзенішвілі, раніше у глядачів з закордону часто виникали проблеми з входом на грузинські сайти, а за допомогою партнерства з Google передачі суспільного мовника можна буде дивитися в будь-якій країні світу. Також вона розповіла, що GPB зміг стати партнером Google завдяки Європейському мовному союзу (EBU), і мовник не платитиме за користування сервісами Google.

Джерело: media.ge
 

comments powered by Disqus