Суспільний мовник Чехії відкриває два нових канали

Петр Дворак (Petr Dvorak), генеральний директор суспільного ТБ розповідає, що діяльність нового дитячого каналу буде спрямована на аудиторію від 4-х до 12-ти років та щодня транслюватиме розважальні та освітні програмі, дитячі фільми і казки, трошки новин та багато анімації.

“Мета каналу дітей не тільки розважати, а й виховувати, таким чином пропонуючи дітям, а також їхнім батькам альтернативу існуючим комерційним каналам для дітей та молоді",  – ­­­­­­­каже Петр Дворак.

Тим часом, канал про культуру транслюватиме художні та освітні програми, новини та інтелектуальні ток-шоу. Вони також будуть розбиті на тематичні блоки.

"Випуск в ефір культурних програм є однією з основних функцій суспілного телебачення. На нашому новому каналі культура вперше буде висвітлюватися в прайм-тайм", – акцентує Дворак.

Обидва вони будуть запущені в серпні цього року.

Нагадаємо, що за результатами опитування громадської думки, проведеного Reader’s Digest, чехи найбільше довіряють суспільному мовленню.


У Чехії суспільними називаються теле- і радіоканали, якими керує незалежна, обрана на засадах голосування, рада – переважно відомі та авторитетні у країні фахівці. Саме ця рада призначає керівників громадських телевізійних і радіоканалів. Телебачення має три таких рада – цілодобовий інформаційний телеканал ЧТ24 (Česká televize-24), також ЧТ1 і ЧТ2, і радіоканал«Чеське радіо один» (Český rozhlas 1).

Джерело: Digital TV

comments powered by Disqus