ПАТ «НСТУ» обирає прибиральників і двірників на тендері через Prozorro

21 лютого відбувся перший тендер на Prozorro з відбору клінінгових компаній для прибирання приміщення «Українського радіо» на вул. Хрещатик, 26, на прибирання якого щомісячно йшло 165 тис. грн. Тепер йтиме 90 тисяч. Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» уточнив виконавчий директор ПАТ «НСТУ» Олександр Лієв.

«Зараз після тендера на прибирання приміщення на Хрещатику, 26 йтиме 90 тис. грн. Економія за 10 місяців 2018 року – 750 тис. грн. У тендері взяли участь 7 претендентів, ціна знизилася від початкової (заявленої) на 30%», – сказав він.

За його словами, в ПАТ «НСТУ» всього 320 прибиральників і двірників, робота яких (з заробітною платою, податками, матеріалами тощо) наразі обходиться компанії в 38 млн грн в рік.

«Ми міняємо спосіб забезпечення чистоти і порядку в компанії. Переходимо на аутсорсінг цієї послуги. З квітня 2018 року це буде вже на всіх наших каналах і підрозділах. До слова, на Хрещатику, 26 (11 тис. кв. м) – 36 прибиральниць і 3 двірника; на Мельникова, 42 (40 тис. кв. м)  – 37 прибиральниць і 5 двірників», – уточнив Олександр Лієв.

Нагадаємо, правління ПАТ «НСТУ» прийняло рішення про суттєву оптимізацію структури компанії, яка триватиме до 2 квітня 2018 року. Заплановано скоротити понад три тисячі працівників.

Ілюстрація Xsreality

comments powered by Disqus