Німецька хвиля переходить на новий формат та дизайн

Новини, аналітику й репортажі з Німеччини можна буде знайти за адресою www.dw.de в новому дизайні. Крім того, буде змінена програма мовлення телеканалу DW. За словами генерального директора медіакомпанії Еріка Беттерманна, такі перетворення допоможуть DW досягти нових висот на міжнародному медіаринку: «Ці зміни є справжньою віхою для поліпшення позицій Німеччини в галузі ЗМІ на міжнародній арені».

На новій інтернет-сторінці інтегровані всі сервіси DW: статті, фоторепортажі, відео, аудіо, інтерактивні додатки. «Сайт dw.de залишається джерелом якісної інформації з Німеччини, який пропонує своїм читачам матеріали 30-ма мовами. Нова кольорова гама та сучасний дизайн зроблять наш портал ще більш привабливим», – каже Беттерманн.

Зміна дизайну інтернет-сайту і програми мовлення телеканалу – елементи нового корпоративного дизайну DW. Тепер Deutsche Welle позиціонуватиме себе як єдиний бренд «DW».

Суть реформи програми телемовлення DW за кордоном полягає в тому, щоб зробити телепередачі більш релевантними для цільових регіонів. Поряд з телепрограмами німецькою, англійською, іспанською та арабською мовами DW почала працювати над телепередачами низкою інших національних мов. Крім того, будуть запроваджені нові формати мовлення, які дозволять переглядати телеканал DW на різних мультимедійних пристроях.

Джерело: Німецькахвиля

comments powered by Disqus