Індійський суспільний мовник Prasar Bharati втілює технологію мобільного телебачення

Представники компанії розповіли, що Prasar Bharati планує розширити мобільний доступ до телемовлення щонайменше в 40 найбільших містах. Очікується, що до кінця 2013 року сервіс працюватиме в перших 10 містах. Про це заявив виконавчий директор Prasar Bharati Джохар Сіркар (Jawahar Sircar).

До цього компанія Prasar Bharati також експериментувала з мобільним телебаченням. Перший проект було почато в 2007 році в Делі. В мобільному режимі були доступні 8 телеканалів. Але тоді компанія застосовувала технологію, що дозволяє передавати сигнал тільки в радіусі десяти кілометрів. Тепер використовуватиметься інша – Digital Video Broadcast Terrestrial (DVB-T2), яка може передавати якісний сигнал на територію радіусом до 90 кілометрів. Таким чином Prasar Bharati сподівається охопити новий сегмент аудиторії – власників смартфонів, оскільки в Індії цей ринок зараз активно розвивається.

Перевагою даної технології є те, що, на відміну від інтернет-телебачення, вона не потребує буферізації, і канали можна дивитися одразу навіть у високій якості.

Окрім того, що в режимі мобільного телебачення будуть доступні «Дурдаршан» та інші канали суспільного мовника Індії, компанія також планує відкрити доступ до платформи приватним телекомпаніям.

Джерело: Indian News & Times

comments powered by Disqus