BBC робить ставки на iPlayer та культурний продукт

Про це повідомив генеральний директор BBC Тоні Холл (Tony Hall), окреслюючи стратегію корпорації на наступні десять років, до 2022-го включно. Розширену презентацію стратегії він має представити цього тижня.

Розвиток iPlayer наступного покоління, що передбачає персоналізацію вибору теле- і радіопрограм BBC, стане ключовим пунктом. Повідомляється, що сервіс інтернет-телебачення та радіо iPlayer, випущений у грудні 2007 року, отримав велику популярність і все частіше використовується на мобільних пристроях: з 234 млн запитів на BBC щодо теле- і радіо контенту в серпні, 32% надійшли зі смартфонів та планшетів.

Серед найзапитаніших телешоу – Top Gear, The Great British Bake Off, Dragons' Den, The White Queen та EastEnders. А найпопулярнішою радіопрограмою стала Test Match Special.

Також у планах Холла, який понад десять років керував Royal Opera House, – розширити сітку культурних програм. Плануються збільшення інвестицій у цьому сегменті на 20%, новинки у мистецькому контенті на радіо, телебаченні та в інтернеті, а також співпраця BBC з національними культурними інституціями, такими як Британський музей, Тейт, Національний театр, Манчестерський міжнародний фестиваль. Окрім того, заплановано перезапуск сервісу експериментальних цифрових мистецтв The Space, розробленого у співпраці із Мистецькою радою Англії.

Джерело: The Guardian

comments powered by Disqus