Al Jazeera випустила мобільні додатки арабською

Додатки для гаджетів на мобільних платформах Android та Blackberry дозволяють не тільки отримувати актуальні новини, а й швидко та зручно додавати фото, відео користувачам, які стали свідками тих чи інших новин.

Саме матеріали від глядачів допомагали Al Jazeera висвітлювати події революцій в арабських країнах, адже журналісти часто не мали змоги дістатися до певних районів.

«Ми раді, що новини Al Jazeera для власників смартфонів і планшетів Android та Blackberry тепер доступні арабською», – сказав Моід Ахмад (Moeed Ahmad), голова відділу з нових медіа у телекомпанії. Додатки, за його словами, зручні та привабливі.

Довідка:

Канал Al Jazeera був заснований у1996 році в Катарі. Емір шейх Хамад бін Халіфа виділив кредит у $137 млн на його розвиток. Вважалося, що лише фінансування в борг, а не пряме безоплатне державне фінансування зможе забезпечити незалежну від влади редакційну політику.
 

Al Jazeera розпочав мовлення наприкінці 1996-го, причому значна частина співробітників перейшла працювати з арабської редакції ВВС. Мовнику не вдалося, як  планувалося, вийти на самооплатність, і емір Катару погодився дати ще кілька позик. Допомога здійснювалася протягом кількох років, і нині невідомо, чи надходить вона досі. 

Хоча незалежність телеканалу часто ставиться під сумнів, опитування показують, що програми телеканалу глядачі не з арабських країн вважають якіснішими, ніж  західних телеканалів.

Джерело: Вroadbandtvnews

comments powered by Disqus