В Італії здійснено напад на знімальну групу суспільного мовника RAI

Про це йдеться в сюжеті новин на телеканалі «UA:Перший». Сталося це у невеликому місті Остія біля Риму. Кореспондент розпитував чоловіка про зв’язки з мафією. Розмова між Роберто Спада братом італійського мафіозі із журналістом суспільного мовника Даніеле П’єрвінченці раптово закінчилася нападом на представників медіа. Роберто вдарив журналіста в голову, а потім побив його палицею, дісталося й оператору.

«Він не здавався мені агресивним. За кілька секунд до того, як він зламав мені носа і накинувся на мене, це було звичайне інтерв’ю», – каже Даніеле. Він пояснив, що розслідує місцеві вибори, які минулої неділі відбулися в містечку Остія. На них фашистська партія здобула 18% голосів. Журналіст хотів підтвердити, або спростувати чутки, що цю політсилу підтримував клан Спада. Вся їхня сім’я нині під слідством, її підозрюють у корупції, рекеті та контрабанді наркотиків.

Насильство вже засудила мер Рима Вірджінія Раджі.

Справу про напад уже передали  поліцію. На своє виправдання Роберто у Factbook написав: «Журналіст ставив мені одне й те саме запитання півтори години постіль, ще й налякав його сина». Та вже за кілька годин після публікації нападник видалив допис.

Фото: скріншот з новин "UA:Перший"

comments powered by Disqus