Рейтинг суспільного мовника Литви LRT один із найвищих

Про це йшлося на зустрічі української делегації з керівництвом LRT 23 листопада 2016 року.

Програмний директор телебачення Вікторас Снарскис повідомив, що в штаті компанії працює команда, яка виробляє інформаційне мовлення та продюсери. Інший програмний продукт закупляють у сторонніх продакшнів.

«У січні 2016 року ми оголосили конкурс, на який подали 247 проектів. Комісія відібрала 42 проекти для Першого каналу, 30 для каналу "Культура". Саме ці проекти в ефірі з вересня цього року. Це і дитячі програми, і талант- шоу, і документальні фільми, і художні серіали. Якщо проект погано дивляться, ми від нього відмовляємося. З обраних 72 проектів такий наразі лише один», – сказав він. 

Програмний директор телебачення LRT Вікторас Снарскис 

Найрейтинговішими програмами на ТБ є «Актуальне інтерв’ю», що йде ввечері (частка до 12%), також просвітницька «Вікторина» (частка до 20%), талант-шоу (12-16%), нацвідбір «Євробачення» до 30%, а фінал цього пісенного конкурса дивиться до 60%.

На радіо найкраще слухають ранкову програму «Ранкові звуки», зазначила програмний директор радіо Гуода Литвантене.

Програмний директор радіо Гуода Литвантене

Крім того глядачі і слухачі LRT довіряють новинам суспільного мовника.

Нагадаємо, на литовському суспільному мовленні, до якого входить 3 канали телебачення, 3 канали радіо та інтернет-портал, у штаті працює 550 осіб.  Суспільне мовлення Литви існує з 1996 року. За цей час суспільний мовник Литви пережив кілька скорочень. На початку на телерадіокомпанії працювало 2500 співробітників. 

comments powered by Disqus