Микита Хорозов: Спорт на NHK – це переважно новинні формати і трансляції змагань з сумо і бейсболу

До складу делегації НСТУ, яка відвідала Японію, ввійшло чотири співробітники зі спортивного департаменту. Всі вони вивчали досвід створення спортивних програм. «Спортивні програми на NHK переважно новинних форматів. А також прямі трансляції змагань з сумо та бейсболу», – сказав Микита Хорозов сайту «Суспільне. Детектор медіа». На його думку, NHK міг би й більше виробляти спортивних проектів, зважаючи на технічний ресурс.

За словами виконавчого продюсера, делегація НСТУ познайомилися не лише з японським суспільним мовником NHK, а й з культурою Японії. «На NHK ми вивчали досвід виробництва програм, які виробляють люди з інвалідністю. Найбільше вразило ставлення до роботи в цілому, все дуже продумано і обґрунтовано. Навіть в деталях, і завжди є відповіді на головні питання. Це культурно-психологічний момент, і так в усьому – їжа, робота, дім, друзі, тощо», – розповів Микита Хорозов.

На запитання сайту «Суспільне. Детектор медіа», що з побаченого, він хотів би втілити в життя на НСТУ, він відповів, що «командну робота різних підрозділів, орієнтованих на єдиний якісний результат».

«Має бути чітке розуміння того, хто, що, як і навіщо робить. Забезпечення виробництва ресурсом, як технічним, так і часовим», – додав Микита Хорозов.

Нагадаємо, представники НСТУ у травні 2018 року за підтримки Посольства Японії в Україні вже вкотре відвідали з навчальним візитом японське суспільне мовлення NHK. Цього разу до делегації увійшли працівники просвітницького і спортивного напрямів ПАТ «НСТУ». Українська делегація побувала в трьох містах: Токіо, Осака та Кіото. В перших двох – навчалися, в третьому – були на екскурсії.

Генеральна продюсерка просвітницького напряму ПАТ «НСТУ» Тетяна Кисельчук розповіла сайту «Суспільне. Детектор медіа» про враження від Японії і новий досвід, який планує використати на НСТУ.

Фото: з архіву Микити Хорозова

comments powered by Disqus