Інтернет-користувачі «Київстару» повідомляли про проблеми з переглядом hromadske.tv

13:14,
13 Січня 2014
1338

Інтернет-користувачі «Київстару» повідомляли про проблеми з переглядом hromadske.tv

13:14,
13 Січня 2014
1338
Інтернет-користувачі «Київстару» повідомляли про проблеми з переглядом hromadske.tv
У святкові дні користувачі «Домашнього інтернету» від Kyivstar стикнулися з проблемами під час перегляду трансляцій hromadske.tv. Про це глядачі писали в соцмережах і коментарях на YouTube. Компанія заперечує причетність до блокування Громадського.

Зокрема, повідомляється, що 6-7 січня протягом кількох годин не завантажувалися відеоролики Громадського, в той час як решта відео на YouTube відображалися без проблем.

За словами голови «Громадського телебачення» Романа Скрипіна, абоненти «Київстару» мали проблеми з доступом до відеоконтенту й у інші дні. Також за словами Скрипіна, складнощі з переглядом hromadske.tv є в абонентів провайдера «Тріолан» у Харкові.

У «Київстарі» заперечують причетність до блокування громадського телебачення.

«Інформація про те, що «Київстар» нібито блокує доступ до інтернет-ресурсів «Громадське ТБ» і «Дорожній контроль», – не відповідає дійсності. Нам не відома причина короткочасної недоступності вказаних сайтів, можливо, мали місце технічні проблеми з їхнього боку», – говорить провідний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю компанії «Київстар» Ірина Леличенко.

За словами Ірини, оператор підтримує свободу слова і волевиявлення, оскільки це – невід'ємні права кожної людини і громадянина, гарантовані Конституцією України. Вона нагадала, що, відповідно до Закону України «Про телекомунікації», підставою для обмеження доступу до якогось ресурсу в інтернеті, може бути виключно рішення суду.

Джерело: AIN.ua

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
konservs.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду